Як встановити міжкімнатні двері

Незалежно від того, чи хочете ви в перший раз встановити двері, щоб виділити кімнату або просто вирішили замінити стару або проблемну двері, процес установки дверей досить простий і швидкий. Для цього вам знадобиться всього лише кілька інструментів більшість з яких ви можете просто у когось запозичити, якщо у вас їх немає в наявності. Щоб дізнатися як встановити міжкімнатні двері, просто почніть покроково виконувати інструкцію. Ці інструкції зможуть вам допомогти як при першій установці дверей так і для заміни старих дверей, які кріпляться за допомогою петель.


Кроки

 1. 1

  Купуйте двері. Підберіть двері відповідно до розмірів вашого дверного отвору. Як правило, розміри всіх дверей і дверних прорізів стандартизовані і зазвичай складають від 24 до 36 дюймів в ширину (60-90см). Розміри дверного отвору завжди повинні бути ширше купується дверей не менше ніж на 2 дюйми (5 см) без урахування дверної коробки. Це дозволить під час установки відцентрувати двері за рівнем.

 2. 2

  Почніть з нанесення рівною розмітки. Почати слід з нанесення вертикальної лінії на стіні. Відступите десь на? дюйма (1,5 см) від початку отвору з боку кріплення петель. За допомогою 2-ух метрового або 1,5 метрового рівня накресліть лінію на стіні уздовж прорізу. Ви також можете використовувати для цих цілей лазерний рівень, який полегшить виконання цієї роботи і зробить її точніше (існує великий вибір моделей, які можуть кріпитися до стіни).

 3. 3

  Прикріпіть монтажні кронштейни. Прикріпіть 6 монтажних кронштейнів із зовнішнього боку дверної коробки (дерев`яна рама, до якої кріпиться двері). Додайте кронштейни навпроти кожної з трьох петель. Решта 3 кронштейна слід встановити з протилежного боку дверної коробки. Перший кронштейн повинен перебувати в 20 см від верхнього краю двері, другий - трохи вище засувки, а третій - в 20 см від рівня підлоги.
 4. 4

  Помістіть двері в отвір на підкладки. Якщо ви як покриття на підлогу плануєте використовувати килим або паркет з твердої деревини, використовуйте підкладку товщиною 1,5 см, якщо ламінат - підкладка повинна бути в межах 0,7 см. Ніколи не встановлюйте двері на незавершений підлогу.

 5. 5

  Прикріпіть кронштейни. Використовуючи вертикальну лінію на стіні, прикрутіть верхній кронштейн двері з боку петлі. Потім прикрутіть решта 2 кронштейна, використовуючи як рівня ту ж лінію, як і у випадку з першим кронштейном. Після того, як ви прикрутили 3 кронштейна, двері можна вважати виставленої в рівень. Тепер вам потрібно стежити за зазором між дверима і дверною коробкою під час прикручування останніх 3 кронштейнів. Починайте з верху двері і слідкуйте за зазором під час прикручування верхнього кронштейна. Під час прикручування залишилися 2 кронштейнів, також слідкуйте за зазором. Тепер двері повністю закріплена і підкладку з під двері можна прибирати.

 6. 6

  Прикріпіть лиштви навколо встановленої двері. Лиштви - це дерев`яні планки, які приховують місця з`єднань і деякі частини дверних петель. Правильно встановлені лиштви повністю приховують монтажні кронштейни. Виберіть лиштви, які відповідають вашому дизайну або на свій власний смак і, за допомогою будівельного стусло, обріжте їх під потрібним кутом.


Поради

 • Використовуйте спеціальні швидко встановлюються дверні кронштейни.


 • Можливо вам необхідно буде корегувати дверну коробку під час виставлення потрібного зазору (щілина між дверима і дверною коробкою). Для цього, просто звільніть шуруп в кронштейні, поправте дверну коробку і знову затягніть шуруп.
 • Якщо ви встановлюєте масивну щитову двері, для того, щоб збільшити міцність кріплення, замініть звичайні шурупи в кожній дверній петлі на більш довгі (6 см. Саморізи). Використання підкладок після установки кронштейнів також збільшить міцність.

Що вам знадобиться

 • Електродриль
 • Олівець
 • Рівень (2-ух метровий або 1,5 метровий)
 • Дверні кронштейни