Як зменшити розмір зображення

Упорядкувати зображення на вашому комп`ютері може бути складно. Крім того, вам, можливо, буде потрібно зменшити розмір файлу або розмір відображення зображення, щоб відправити його по електронній пошті або звільнити місце на жорсткому диску. На щастя, існує кілька способів зробити це, використовуючи популярне програмне забезпечення для редагування зображень. Слідуючи декільком простим кроків, ви можете швидко навчитися зменшувати розмір зображень.
Метод 1 з 4: Зменшення розміру зображення в Adobe Photoshop

 1. 1

  Відкрийте зображення в програмі Adobe Photoshop. Це одна з найпопулярніших програм для редагування зображень, а також одна з найпотужніших. Зміна розміру зображення можна виконати в кілька простих кроків.

 2. 2

  Натисніть "Image" (Зображення) на панелі інструментів, а потім виберіть розділ "Image Size" (Розмір зображення) в меню.

 3. 3

  Виберіть розмір, який ви хочете використовувати, щоб зменшити зображення. У меню, ви побачите 2 поля з написами "Width" (Ширина) і "Height" (Висота). Поруч з цими полями знаходиться випадають меню, яке дозволить вибрати одиниці, які ви визначаєте. Ви можете змінити розмір зображення в пікселях, дюймах (або сантиметрах) або у відсотках. Якщо ви не знаєте, який розмір задати, виберіть опцію відсотки.

 4. 4

  Встановіть потрібний розмір вашого зображення. Після вибору опції відсотки, надрукуйте цифру менше 100 в полях "Width" (Ширина) і "Height" (Висота), щоб зменшити розмір зображення. Наприклад, надрукувавши "50", ви зменшите зображення на 50 відсотків. Натисніть кнопку "OK".

 5. 5

  Збережіть зображення. Натисніть на кнопку "File" (Файл), на панелі інструментів, а потім виберіть "Save" (Зберегти).

Метод 2 з 4: Зменшення розміру зображення в Picasa від Google

 1. 1

  Відкрийте зображення в програмі Picasa. Picasa - це програма для редагування зображень, розроблена Google і доступна для безкоштовного завантаження. Якщо на вашому комп`ютері не встановлено ніяке програмного забезпечення для редагування зображень, розгляньте можливість завантажити Picasa. Тоді змінити розмір зображення можна за кілька кроків.

 2. 2

  Натисніть "File" (Файл) на панелі інструментів, а потім виберіть в меню "Export Picture to Folder" (Експортувати зображення в папку).

 3. 3

  Виберіть папку, в яку ви хочете зберегти нове зображення зі зміненим розміром. Натисніть на кнопку "Browse" (Огляд) в меню Експорт і виберіть папку, де ви хочете зберегти зображення.

 4. 4

  Натисніть на перемикач, який називається "Resize to."(Змінити розмір до). Перемістіть повзунок вправо, щоб вказати бажаний розмір вашого зображення. Натисніть" OK ", і зображення буде збережено.

Метод 3 з 4: Зменшення зображення в Microsoft Office 2003

 1. 1

  Знайдіть місце розташування зображення на жорсткому диску. Клацніть правою кнопкою миші на іконку зображення, і виберіть команду "Open with" (Відкрити за допомогою) з контекстного меню. Виберіть програму "Microsoft Office Picture Manager" з наявних варіантів. Коли програма запуститься, натисніть кнопку "Edit Pictures" (Редагувати зображення).

 2. 2

  Виберіть меню "Change Picture Size" (Змінити розмір зображення) у нижній частині вікна програми. Виберіть опцію "Resize" (Змінити розмір), яка розташована в цьому розділі меню. 3. 3

  Виберіть бажаний розмір зображення в меню. Вкажіть нову ширину і висоту зображення в пікселях, а потім натисніть кнопку "OK", щоб змінити розмір зображення. Якщо вам не подобається результат, ви завжди можете використовувати функцію Undo (Скасувати).

 4. 4

  Збережіть зображення. Натисніть на кнопку "File" (Файл) на панелі інструментів, і виберіть "Save" (Зберегти) в меню, яке з`явиться.

Метод 4 з 4: Зменшення зображення в MS Paint

 1. 1

  Відкрийте зображення в програмі MS Paint.

 2. 2

  Натисніть Resize and Skew (Змінити розмір).

 3. 3

  У розділі зміни розміру, виберіть або відсотки, або пікселі.

 4. 4

  Задайте бажаний розмір.

 5. 5

  Натисніть Save (Зберегти). Розмір зображення тепер буде змінений до заданих параметрів.

Поради

 • Будь-яка програма для редагування зображень, як правило, передбачає можливість змінювати розмір зображень. Якщо ви використовуєте програму, відмінну від перерахованих вище, шукайте в Інтернеті керівництво або читайте інформацію в розділі Допомога цієї програми.

Що вам знадобиться

 • Комп`ютер
 • Програмне забезпечення для редагування зображень