Як видалити з килима стійку фарбу для волосся

Якщо ви розлили фарбу для волосся на килим, то це просто справжній кошмар. До чищенні потрібно приступати негайно, але навіть якщо фарба вбралася, є один секрет, як можна її видалити. Існує 2 способи.

Кроки

 1. 1

  Дістаньте рідкий засіб для миття посуду і білий оцет. Змішайте по одній столовій ложці кожного інгредієнта з 2 склянками теплої води.

 2. 2

  Візьміть чисту (білу) тканину. Потріть пляма губкою, змоченою в миючому засобі / оцті, часто промаківая сухою тканиною, поки пляма не зникне. (Воно може не відразу повністю зникнути, просто переходьте до наступного кроку.)

 3. 3

  Потріть пляма губкою, змоченою в холодній воді. Знову промокніть, поки вся рідини не вбереться.
 4. 4

  Потріть губкою, змоченою в медичному спирті. І знову протирайте сухою ганчіркою, продовжуючи видаляти пляма.

 5. 5

  Знову протріть губкою, змоченою в холодній воді. Зазвичай пляма зникає, але якщо воно все ще залишилося, спробуйте наступні поради. 6. 6

  Візьміть миючий засіб і аміак. На цей раз змішайте 1 чайну ложку миючого засобу і 1 столову ложку аміаку з 2 склянками теплої води.

 7. 7

  Потріть пляма губкою з цим розчином. Залиште його приблизно на 30 хвилин, промаківая кожні 5 хвилин чистою тканиною і доливаючи новий розчин.

 8. 8

  Потріть губкою з холодною водою і промокніть сухою ганчіркою в останній раз. Якщо нічого не допомогло, можна скористатися ще одним менш успішним способом, але все-таки його можна спробувати застосувати.

 9. 9

  Знайдіть перекис водню. Капніть на пляму перекис водню з піпетки і залиште її на 24 години. Повторіть при необхідності. Зверніть увагу, що цей спосіб варто спробувати спочатку на не впадає в очі ділянці килима, тому що перекис може знебарвити ваш килим.


Поради

 • Засіб для видалення фарби з волосся відмінно працює, але спочатку перевірте, як з ним взаємодіятиме килим. Перевірено на яскраво-червоною фарбі, яку вдалося видалити з бежевого килима.